K. N. Haner "Zakazany układ"

TYTUŁ: Zakazany układ
SERIA: Mafijna
AUTOR: K. N. Haner
DATA WYDANIA: 15.02.2018 r.
WYDAWNICTWO: EditioRed


Zastanawialiście się kiedyś, co mogłoby powstać z połączenia Ojca Chrzestnego z Przeminęło z wiatrem? W takim razie dłużej nie musicie się zastanawiać, bo ta książka właśnie daje Wam gotową odpowiedź.
Królowa dramatów powróciłam w wielkim stylu. I już 15 lutego na półki księgarń w całej Polsce trafi pierwszy tom nowej serii od K. N. Haner. Mowa oczywiście o Zakazanym układzie. Akurat miałam przyjemność zapoznać się z tą książką jeszcze przed wydaniem jej w wersji papierowej i Ci co obserwują mój profil na Instagramie, to dobrze wiedzą, że Zakazany układ znalazł się w moim TOP 10 książek ubiegłego roku.
  Jak dobrze wiecie swoją przygodę z książkami K. N. Haner zaczęłam od serii Mafijna Miłość i od tej pory mam ogromną słabość do tej autorki. Kiedy się dowiedziałam, że Kasia w nowej serii porusza po raz kolejny tematykę mafijną to zaczęłam się obawiać, że moja ulubiona polska autorka wypaliła się. Aczkolwiek, kiedy już w moje łapki trafił pdf z całą historią i zaczęłam się w nią zagłębiać to całkowicie przepadłam. Jak zwykle Kasia zapewniła swoim czytelnikom emocjonalny rollercoaster. Kiedy skończyłam czytać tę książkę dookoła mnie walało się mnóstwo chusteczek, bo nie spodziewałam się takich zwrotów akcji.
To może przejdę teraz do tego o czym jest Zakazany układ. Otóż w tej książce zostaje Nam przedstawiona historia Nicole, którą poznajemy na początku książki, jako osobę znajdującą się na zakręcie życiowym. Historia jej dotychczasowego życia nie jest tak cudowna i kolorowa, jakby się mogło to Nam wydawać. Główna bohaterka bardzo wcześnie straciła swoich rodziców, była wychowywana przez Paula, który później zmusił ją do związku ze sobą. Nicole miała wtedy zaledwie 17 lat. Sporo starszy mężczyzna bardzo często traktował o wiele młodszą partnerkę, jako worek treningowy. Po kolejnym pobiciu, coś pęka w głównej bohaterce i postanawia popełnić samobójstwo. Aczkolwiek nie udaje jej się odebrać sobie życia, tak jak planowała, czyli przez skok z urwiska. I właśnie tej nocy na drodze Nicole staje bezwzględny mafioso Marcus Accardo, który akurat w tym samym miejscu wykonywał wyrok śmierci na pewnym mężczyźnie.
Pierwsze spotkanie głównych bohaterów, nie jest takie oczywiste, ponieważ Marcus nie ratuje Nicole przed skokiem, tylko mierzy do niej z broni. Jednak nie wykonuje on na niej egzekucji, tak jak na początku zakładał. Decyduje się na zabranie dziewczyny do swojego domu.
Z każdym dniem, można zauważyć jak pomiędzy tą dwójką rodzi się namiętność, która rozpala ich i nasze zmysły do czerwoności. Nicole z każdym dniem przebija się przez mury, które otaczają serce Marcusa. 
Główny bohater od najmłodszych swoich lat był wychowywany w świecie mafii, gdzie narkotyki, broń i prostytucja były czymś oczywistym i normalnym, tak jak dla przeciętnego człowieka oglądanie telewizji dla relaksu. Nie znał on innego świata, ponieważ jego ojciec wychowywał go na godnego następce. W życiu Marcusa nie było miejsca na miłość, ponieważ znał realia świata, który go otaczał.
Coś, co na początku miało być zwykłą relacją biznesową pomiędzy Nicole a Marcusem (dziewczyna miała pomóc w pozbyciu się największego wroga mafiosa), zmienia ten układ w coś bardziej osobistego. Jednak, czy w świecie mafii może narodzić się prawdziwa miłość, która przetrwa wszystko???
I może tutaj skończę moją opowieść o fabule książki, ponieważ nie chcę Wam odbierać frajdy z czytania. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem tej historii, ponieważ jest to pierwsza książka autorstwa K. N. Haner, w której nie irytuje mnie główna bohaterka. Na szczęście Nicole nie jest  Cassandrą z Morfeusza, która wpieniała mnie do perfekcji. Natomiast Kasia ma ogromny dar do kreowania męskich postaci, są one bardzo dobrze dopracowane i pozostają one na bardzo długo w pamięci czytelnika.
W Zakazanym układzie nie zabrakło scen erotycznych, które pobudzają wyobraźnię w 200%. Więc wszystkie fanki erotyków będą zaspokojone po lekturze tej książki. Natomiast, jeżeli drażnią Was wulgaryzy, to w tej książce jest ich pod dostatkiem.
Koniecznie muszę Wam wspomnieć o tym, jak ta książka jest genialnie wydana, Każdy szczegół tej okładki jest dopracowany, co do milimetra. Zakochałam się w tych tłoczonych literach w tytule, przez co nie mogę przestać miziać tej książki.
Podsumowując, jeżeli lubicie książki, w których romantyzm miesza się z niebezpieczeństwem, a miłość musi przejść wiele prób – Zakazany układ jest idealny dla Was! Możecie mi wierzyć, że Nicole i Marcus dostarczą Wam wielu wrażeń i wyzwolą mnóstwo skrajnych emocji, a Wy w efekcie uzależnicie się od ich historii i będziecie pragnąć więcej. Zapamiętajcie sobie dokładnie jedno – po lekturze tej książki, już nic nie będzie takie samo. Zakazany układ sprawi, że  zaczniecie inaczej postrzegać miłość.
W moim rankingu Zakazany układ otrzymuje najwyższą notę, czyli 6 gwiazdek. Również pragnę podziękować K. N. Haner, że wybrała mnie na ambasadorkę tej książki. No i koniecznie obserwujcie moje konto na Instagramie, gdzie wkrótce będziecie mogli wygrać właśnie Zakazany Układ.

Pozdrawiam Was ciepło, Wasza Justyna Coffee_Cup90;)

P.S. A ja wracam do czytania Piekielnej miłości, czyli kontynuacji Zakazanego układu 😉Za możliwość przedpremierowego zapoznania się z Zakazanym Układem bardzo serdecznie dziękuję K. N. Haner oraz wydawnictwu Editio.redE.

Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty